WITAMY - Przedszkole Bajkoland Gdynia przedszkole niepubliczne w Gdyni, Demptowo i Chylonia

Przedszkole Bajkoland Gdynia przedszkole niepubliczne w Gdyni, Demptowo i Chylonia. PORADY NA PIERWSZE DNI. PORADY NA PIERWSZE DNI. Każde dziecko jest zdolne, a naszym zadaniem, jako nauczycieli jest odkrycie jego talentów, zrozumienie ich i zaplanowanie pracy z Maluszkiem tak, żeby prowadzić go do jak najpełniejszego rozwoju jego potencjału. Oferujemy różnorodne metody dydaktyczne, bogatą ofertę zajęć dodatkowych i edukację poprzez zabawę w oparciu o podstawę programową MEN. Dodatkowo mamy stałą opi.

OVERVIEW

The domain bajkoland-przedszkole.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have analyzed sixteen pages within the web site bajkoland-przedszkole.pl and found zero websites interfacing with bajkoland-przedszkole.pl.

BAJKOLAND-PRZEDSZKOLE.PL TRAFFIC

The domain bajkoland-przedszkole.pl is seeing varying quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for bajkoland-przedszkole.pl

Traffic ranking (by month) for bajkoland-przedszkole.pl

Traffic ranking by day of the week for bajkoland-przedszkole.pl

WHAT DOES BAJKOLAND-PRZEDSZKOLE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of bajkoland-przedszkole.pl Mobile Screenshot of bajkoland-przedszkole.pl Tablet Screenshot of bajkoland-przedszkole.pl

BAJKOLAND-PRZEDSZKOLE.PL SERVER

I found that a lone page on bajkoland-przedszkole.pl took one thousand four hundred and fifty-three milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
94.152.195.124

We observed that bajkoland-przedszkole.pl is operating the Apache server.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain states the following, "Przedszkole Bajkoland Gdynia przedszkole niepubliczne w Gdyni, Demptowo i Chylonia." We analyzed that the web site said " Każde dziecko jest zdolne, a naszym zadaniem, jako nauczycieli jest odkrycie jego talentów, zrozumienie ich i zaplanowanie pracy z Maluszkiem tak, żeby prowadzić go do jak najpełniejszego rozwoju jego potencjału." It also stated " Oferujemy różnorodne metody dydaktyczne, bogatą ofertę zajęć dodatkowych i edukację poprzez zabawę w oparciu o podstawę programową MEN."

ANALYZE OTHER BUSINESSES

Bajkoland - sale zabaw dla dzieci Nowy Sącz

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Bogato wyposażone sale zabaw dla dzieci. Nasze animatorki to absolwentki lub studentki pedagogiki. Ensp; Zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy dużo dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Nasze sale zabaw są bogato wyposażone! Ze względu na .

Bajkoland Animacje, organizacja imprez, pikniki firmowe i wiele innych Kraków, Warszawa

Zamki, place zabaw i suche baseny. Wózek Gastronomiczny AMERICAN HOT DOG. Kompletna oferta na nasz sprzęt! Wszystko czego potrzebujesz aby zagwarantować. Udaną i niezapomnianą impreze bez względu.

BAJKOLAND GIŻYCKO, dajemy dzieciom radość BAJKOLAND GIŻYCKO, opieka nad dziećmi, gry, zabawy, urodzinki, przyjęcia

Serdecznie witamy w magicznym świecie wspaniałej zabawy, uśmiechu i szalonych figli! Zapraszamy wszystkie dzieciaki i opiekunów do spędzenia niezapomnianych chwil w przytulnej atmosferze. Istnieje możliwość zostawienia Waszych pociech pod naszą opieką! W przypadku gdy w Bajkolandzie odbywają się imprezy okolicznościowe, ze względu na bezpieczeństwo uczestników, Bajkoland może nie przyjąć dzieci pod własną opiekę.

BAJKOLANDIA LESZNO - sala zabaw dla dzieci

PIĄTEK, WEEKEND,ŚWIETA 11. Przyjdź z rodziną na obiad i deser. A Twoje dziecko pobawi się za darmo! Od poniedziałku do piątku. Oferta nie obowiązuje świąt, dni wolnych, ferii i wakacji. Bajkolandia to ponad 500 m2 dobrej zabawy. Jest to miejsce bardzo kolorowe, atrakcyjne i bezpieczne! Małpi gaj na trzech poziomach, trampoliny,zjeżdżalnie, karuzela, basen z kulkami, wspinaczka, mega klocki i wiele , wiele innych atrakcji.

Bajkolandia

Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu. Już od 4zł! Strona Główna. Twoja przeglądarka nie obsługuje wbudowanych ramek lub jest skonfigurowana, aby ich nie wyświetlać.